Genel Kurul Hakkında Bilgilendirme

Kulübümüzün daha önce açıklanan ve ilan edilen bugün yapılması planlanan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 1.oturumu yeterli çoğunluğunun sağlanamaması sebebiyle 25 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 10.00’da yapılmak üzere ertelenmiştir.   2.oturumun çoğunluğa bakılmaksızın 25 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 10.00’da Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı Çok Amaçlı Salonda yapılacağını değerli üyelerimize ve kamuoyuna...
Read More

Başsağlığı dileriz

Mersin Meski Spor Kulüp Başkanı Sayın Latif Can’ın annesi ve aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkanımızın Sayın Burhanettin Kocamaz’ın teyzesi vefat etmiştir merhumeye Allah’tan rahmet tüm Mersin camiasına başsağlığı dileriz.

Mersin İdman Yurdu 1-0 Sivasspor

Tff 1.lig’in 19. haftasında Sivasspor’u sahamızda konuk ettik.Maça hızlı başlayan takımın Sivasspor olmasına rağmen ilk yarı sonlarına doğru Tolga Şahin ile golü bulduk ve ardından da galibiyetimizi koruduk.Aldığımız galibiyet ile puanımızı 13e çıkardık.

Kamuoyuna Duyuru

Bilindiği üzere TFF Kulüp Lisans Kurulu tarafından kulübümüze uygulanan 3 puan silme cezasıyla ilgili olarak Tahkim Kuruluna yaptığımız başvuru neticesinde Tahkim Kurulu başvurumuzu reddederek 3 puan silme cezasını onamıştı. Ancak daha sonra kulübümüz tekrar Tahkim Kuruluna yargılamanın iadesi onusunda başvuruda bulunarak duruşma açılmasını talep etmiştir.

Teşekkür Ediyoruz.

Kulübümüzün her zaman yanında olan , desteklerini hiç esirgemeyen Sayın Fikret ÖZTÜRK Mersin İdman Yurdumuzun 08 – 17 Kasım ve 28.12.2016 – 07.01.2017 tarihleri arsında Antalya’da yapmış olduğu hazırlık kamplarını üstlenerek bir kez daha büyük Mersin İdman Yurdululuğunu göstermiştir. Kendilerine Kulübümüz,Taraftarımız ve Camiamız adına sonsuz saygılarımızı sunar , teşekkür ederiz.

İlhan Cavcav’ı Kaybettik.

Gençlerbirliği Kulübü’nün Başkanı İlhan Cavcav tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cavcav, iki gün önce dengesini kaybederek düşmüş, kolunu ve kafasını çarpmıştı. Yoğun bakım ünitesine alınan Cavcav, makinaya bağlı olarak yaşatılıyordu. Bu sabah durumu ağırlaşan Cavcav’ın kalbinin durduğu ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Mersin İdman Yurdu olarak Gençlerbirliği camiasına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.  

Teröre Lanet Olsun!

20 Ocak 2017 tarihinde sabah saat 13:40 sularında, El Bab’ın Suflaniyah bölgesinde DAEŞ terör örgütü mensubu teröristlerce gerçekleştirilen bombalı araç saldırısı sonucunda 5 kahraman askerimiz şehit olmuş, 9 kahraman Mehmetçiğimiz ise yaralanmıştır. Yaralılar derhal hastaneye sevk edilmiş olup tedavilerine başlanılmıştır. Saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Milletimize başsağlığı ve...
Read More